Jaké nabízíme ubytování?

Ubytováni zabezpečují v soukromých apartmánech domácí, pro které je hlavním zdrojem příjmů vedle tradičního zemědělství právě zahraniční cestovní ruch. Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou, WC, zařízenou kuchyní (lednice, mraznička, sporák, nádobí, příbory apod.) a terasou s posezením. Apartmány si můžete objednat z bohaté nabídky "Jadran travel agency" podle žádaného počtu lůžek nebo podle jiných Vašich požadavků.

Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací s převážně domácí stravou a ochutnat to, co nabízí moře. A pokud chcete jíst z vlastních zdrojů, apartmány vybaveny vlastní zařízenou kuchyní, v níž se dá "kuchtit" podle vlastní fantazie ze surovin zakoupených v místním obchodě, případně na rybím nebo zeleninovém trhu v Jelse.

Skutečně nezapomenutelné chvíle zažijete v podvečer nebo večer, ať už si vyberete sladké nicnedělání s posezením na terase apartmánu a sklenicí vynikajícího místního červeného vína, nebo výlet do některého z hvarských měst, abyste si vychutnali noční život a poseděli si v některé z mnoha restaurací.

Chvíle relaxace a koupání v nejčistším prostředí pod horkým jižním sluncem s nenapodobitelnou zvukovou kulisou šumu mořských vln a cvrlikání cikád vám zaručí, že se z této dovolené vrátíte domů v dokonalé pohodě.